Focus and Scope

Матеріали пропонованого увазі читачів наукового журналу охоплюють традиційне коло проблем розвитку сучасних інформаційних технологій та пов’язаних з ними технологій моделювання та розробки інформаційних та інтелектуальних систем і комплексів в розрізі автоматизації процесів підтримки прийняття рішень в різних сферах життєдіяльності людини.

Журнал публікує результати наукових досліджень в області інформаційних технологій, інформаційних та інтелектуальних систем, технології моніторингу, моделювання та розробки системного та прикладного програмного забезпечення, включаючи робототехнічні комплекси; моделювання та розробки методів і засобів інформаційної безпеки, комп'ютерних мереж, в тому числі телекомунікаційних систем, в сучасному інформаційному суспільстві. широкого кола фахівців технічного профілю, науковців, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, фахівців IT галузі та всіх, хто цікавиться IT сферою.

Для широкого кола фахівців технічного профілю, науковців, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, фахівців IT галузі та всіх, хто цікавиться IT-сферою.